KURUMSAL

Armos Hakkında

Armos olarak 2000 yılında başladığımız ticaret hayatımıza, 2020 yılında ARMOS SU ARMATÜRLERİadını olarak Sıhhi tesisat armatürleri üretmek üzere çalışmalarını devamlı olarak geliştirmiş ve üretimde kaliteyi, hizmette devamlılığı ilke edinerek firmamız, siz değerli müşterilerimizi her daim memnun etmek adına ‘kalite’ ve ‘dürüstlük’ ilkelerini benimsemiştir.
20 yılı aşkın ticaret hayatıyla Türkiye’de geniş bir pazarlama ağına sahip olan Armos Su Armatürleri Dünya’nın farklı ülkelerine de ihracat yapmaktadır. Her geçen gün kalitesini artırarak, yeni ve dinamik tasarımlar geliştirerek ‘’Geleceğe Yatırım’’ ilkesiyle yoluna devam etmektedir.
Armos Su Armatürleri üretiminde kullandığı ham madde ve ambalajlarda insan sağlığını ve doğal çevreyi koruyan bir üretim anlayış içerisindedir. Avrupa standartlarına sahip olup ürünlerinde güvenilirliği garantilemektedir.
Üretim kapasitesini ve kalitesini geliştirerek, değişen müşteri talepleri doğrultusunda ve yeni tasarımlarla ürün gamını sürekli genişletmektedir. Ana düşüncesi “Toplam Kalite”, “Müşteri Memnuniyeti” ve “Çevreye Duyarlılık” olan Armos, değişime ayak uyduran dinamik insan kaynakları, iş ortakları ve müşteri ile karşılıklı güven duygusu uyandırmayı hedefler.
18748+

Armatüler

Güncel olarak üretim yapılan, ürün sayımız.

85001+

Duş Sistemleri

Güncel olarak üretim yapılan, ürün sayımız.

87978+

Tamamlayıcı Ürünler

Güncel olarak üretim yapılan, ürün sayımız.

98745+

Yedek Parça

Güncel olarak üretim yapılan, ürün sayımız.

Bizim için başarı, size iyi hizmet vermektir.

Armos

w-autog
zxzxczczxc